Hakkımızda - Foreks Trader | Foreks FXPlus Veri Terminali

30 Yıllık Finans Verisi Tecrübesi

Bir Türk-İsviçre ortak girişimi olarak kurulan Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş olarak, 1990 yılından beri finans sektöründe veri sağlayıcı ve çözüm ortağı kimliğimiz ile ürün ve hizmetler sunuyoruz. Türkiye pazarında 30 yılı aşkın sağladığımız başarılı performansımızı uluslararası arenada “Foreks Digital” markası altında sürdürüyoruz.

Finansal yazılım geliştirme uzmanlığımız ve kalifiye ekibimizle, müşterilerimizin her platformdaki (mobil, web, masaüstü, servis, yayın, haber) ihtiyaçlarını karşılayan ve müşteri deneyimini ön planda tutan ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Çevik organizasyon kültürüne ve çevik yazılım prensiplerine inanıyor ve uyguluyoruz. Finans ve teknoloji alanındaki derin bilgimizi, son gelişmelerle destekliyor, sürekli öğrenerek her gün bir öncekinden daha iyi olmaya gayret gösteriyoruz.

Yenilikçi Finans Teknoloji Çözümleri

Hata sayfası

Beklenmeyen bir hata oluştu

Eğer yaptığınız işlemler ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, lütfen teknik@foreks.com mail adresinden ya da +90 (212) 367 47 00 telefon numarasından iletişime geçiniz.

Konuyla ilgili olarak teknik ekibimize hata mesajı iletilmiştir. Tekrar yaşanmaması için gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Ana Sayfa