Sık Sorulan Sorular

 • Foreks Trader ile doğrudan veya bir aracı kurum üzerinden alım/satım işlemleri yapabiliyor muyum?

  Foreks Trader üzerinden hem hisse hem de VİOP alım satım işlemleri yapabilirsiniz. İşlem yapabilmeniz için uygulamanın Alım/Satım tabında listelenen aracı kurumlardan herhangi birinde hesabınızın olması ve aracı kurumun alım satımda hiss eve VİOP işlemlerini destekliyor olması yeterli olacaktır.

 • Hangi aracı kurum üzerinden işlem yapma imkanı vardır?

  Foreks Trader uygulamasından alım satım işlemi yapabileceğiniz aracı kurumların tam listesi; Anadolu Yatırım, Halk Yatırım, Gedik Yatırım, BMD Menkul Değerler, ATIG Yatırım Menkul Değerleri, Tekstil Yatırım, Global Menkul Değerler, Şeker Yatırım, Phillip Capital Menkul Değerler, Tacirler Menkul Değerler, Polen Menkul Değerler, Turkish Yatırım, Sanko Menkul, A1 Capital, Alan Yatırım, Marbaş Menkul Değerler, Başkent Yatırım, Asya Yatırım, Piramit Menkul Değerler, Delta Menkul Değerler, ALB Menkul Değerler, Vakıf Yatırım, Strateji Menkul Değerler, Finansinvest, IşıkFX, Acar Menkul Değerler, Alnus Yatırım Menkul Değerler, Meksa Yatırım, Euro Finans Menkul Değerler, Ak Yatırım, Tera Menkul, Ata Online, Ata Yatırım, InvestAZ Yatırım Menkul Değerler

 • Borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleme imkanı var mıdır?

  Foreks Trader üzerinden lisans satın alımı yaparak takip ettiğiniz Borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleyebilirsiniz.

 • ForeksMobil’de hangi lisans seçenekleri mevcuttur?

  Foreks Trader üzerinden hem hazır lisans paketleri, hem ek lisanslar satın alabilirsiniz. Borsa veri paketleri aşağıdaki gibidir: BIST Hisse, BIST Endeks, BIST VİOP, BIST Aracı Kurumu Dağılımı, Serbest Piyasa, CBOT, CME, CFDs, COMEX, DAX Indices, EUREX, EURONEXT, NASDAQ Indices, NYMEX, S&P Indices

 • Lisans satın almadan Foreks Trader uygulaması kullanılabiliyor mu?

  Foreks Trader uygulamasını Apple Store, Google Play Store ve Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, lisans satın almadan da kullanabilirsiniz. Bu durumda piyasa verilerini gecikmeli olarak takip edebilirsiniz. Bu konuda bir uyarımız olacakır; alım satım işlemlerinizi yaparken de gecikmeli veri izlemekte olduğunuzu dikkate almalısınız.

 • Kullanıcı ücretsiz kullanımda hangi özelliklerden faydalanabiliyor?

  Foreks Trader kullanıcıları uygulamada gerçek zamanlı lisans gerektiren özel analizler ve alarm kurma dışında tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilir. Uygulama üzerinden, alım satım işlemleri, gecikmeli haber ve veri izleme, ekonomik takvim takibi, basit teknik analiz görüntüleme, döviz çevirici aracından ücretsiz olarak faydalanılabilmektedir.

 • Foreks Trader hangi mobil cihazları destekliyor ve gereksinimleri nelerdir?

  Foreks Trader, iOS için 7.0 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri işletim versiyonu desteklemektedir. Ayrıca Windows için Phone 8 ve Store uygulamaları da mevcuttur.

Bize Yazın

Bize daha farklı bir soru veya geri bildiriminiz mi var? İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Bize Ulaşın
***
***
İşlem yapılıyor, lütfen bekleyiniz...