Sık Sorulan Sorular

 • Foreks Trader ile doğrudan veya bir aracı kurum üzerinden alım/satım işlemleri yapabiliyor muyum?

  Foreks Trader Web üzerinden çok yakında hem hisse hem de VİOP alım satım işlemleri yapabilir olacaksınız. İşlem yapabilmen için uygulamanın Alım/Satım tabında listelenen aracı kurumlardan herhangi birinde hesabınızın olması ve aracı kurumun alım satımda hisse ve VİOP işlemlerini destekliyor olması yeterli olacaktır.

 • Borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleme imkanı var mıdır?

  Foreks Trader üzerinden lisans satın alımı yaparak takip ettiğin borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleyebilirsin.

 • Foreks Trader’de hangi lisans seçenekleri mevcuttur?

  Foreks Trader üzerinden hem hazır lisans paketleri, hem ek lisanslar satın alabilirsin. Borsa veri paketleri aşağıdaki gibidir: BIST Hisse, BIST Endeks, BIST VİOP, BIST Aracı Kurumu Dağılımı, Serbest Piyasa.

 • Lisans satın almadan Foreks Trader uygulaması kullanılabiliyor mu?

  Foreks Trader uygulamasını taraycınızdan açıp ücretsiz kayıt olabilirsin. Lisans satın almadan da kullanabilirsin. Bu durumda piyasa verilerini gecikmeli olarak takip edebilirsin.

 • Kullanıcı ücretsiz kullanımda hangi özelliklerden faydalanabiliyor?

  Foreks Trader kullanıcıları uygulamada gerçek zamanlı lisans gerektiren özel analizler ve alarm kurma dışında tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilir. Uygulama üzerinden, alım satım işlemleri, gecikmeli haber ve veri izleme, ekonomik takvim takibi, basit teknik analiz görüntüleme, döviz çevirici aracından ücretsiz olarak faydalanılabilmektedir.

Bize Yaz

Bize daha farklı bir soru veya geri bildiriminiz mi var? İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsin. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Bize Ulaşın
***
***
İşlem yapılıyor, lütfen bekleyiniz...