ForInvest | Yardım

Seni Dinlemeye Hazırız!

Sana en uygun iletişim yöntemini seçerek bizimle kolayca iletişime geç.

ForInvest

FXPlus

Sıkça Sorulan Sorular

ForInvest ile alım/satım işlemleri yapabiliyor muyum?

ForInvest üzerinden hem hisse hem de VİOP alım satım işlemleri yapabilirsin. İşlem yapabilmen için uygulamanın Alım/Satım tabında listelenen aracı kurumlardan herhangi birinde hesabınızın olması ve aracı kurumun alım satımda hisse ve VİOP işlemlerini destekliyor olması yeterli olacaktır.

Hangi aracı kurum üzerinden işlem yapma imkanı vardır?

ForInvest uygulamasından alım satım işlemi yapabileceğin aracı kurumların tam listesi; Anadolu Yatırım Halk Yatırım, Gedik Yatırım, Marbaş, BMD, Turkish Yatırım, Sanko, ICBC Yatırım, Global Menkul, Şeker Yatırım, Phillip Capital, Tacirler, Polen Menkul, A1 Capital, Alan Yatırım, Ak Yatırım, Piramit Menkul, Vakıf Yatırım, Strateji Menkul, QNB, Işık Menkul, Alnus Yatırım, Meksa Yatırım, Ata Yatırım, Invest AZ, Oyak Yatırım, Ahlatçı, Deniz Yatırım, Osmanlı Yatırım, Yatırım Finansman, ING Menkul, Info Yatırım, Odeabank / Tacirler Yatırım, ALB Yatırım, İş Yatırım, Yapı Kredi, NoorCM, HSBC

Borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleme imkanı var mıdır?

ForInvest üzerinden paket aboneliği yaparak takip ettiğin Borsa verilerini gerçek zamanlı görüntüleyebilirsin.

ForInvest’de hangi paket seçenekleri mevcuttur?

ForInvest üzerinden 3 farklı paketlerden sana en uygun olanı seçebilirsin. Paketlerin detaylı açıklamalarını burada görebilirsin.

Paket satın almadan ForInvest uygulaması kullanılabiliyor mu?

ForInvest uygulamasını Apple Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, paket satın almadan da kullanabilirsin. Bu durumda piyasa verilerini gecikmeli olarak takip edebilirsin. Dikkat: alım satım işlemlerini yaparken de gecikmeli veri izlemekte olduğunu unutmamamlısın.

Kullanıcı ücretsiz kullanımda hangi özelliklerden faydalanabiliyor?

ForInvest kullanıcıları uygulamada gerçek zamanlı veri gerektiren özel analizler ve alarm kurma dışında tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilir. Uygulama üzerinden, alım satım işlemleri, gecikmeli haber ve veri izleme, ekonomik takvim takibi, basit teknik analiz görüntüleme, döviz çevirici aracından ücretsiz olarak faydalanılabilmektedir.

ForInvest hangi mobil cihazları destekliyor ve gereksinimleri nelerdir?

ForInvest, iOS için 10.0 ve üzeri, Android için 5.0 ve üzeri işletim versiyonu desteklemektedir. Ayrıca Windows için Phone 8 ve Store uygulamaları da mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Data akışı neden sürekli kesiliyor?

İnternet bağlantını kontrol edebilirsin (Birkaç web sitesi açmayı deneyebilirsin) İnternet bağlantısında problem olduğunu düşünüyorsan servis sağlayıcınla irtibat kurman gerekmektedir.

Programın yedeğini nasıl alırım?

C:\FXPlus Klasörünü komple başka bir klasöre kopyalaman yeterli olacaktır.

Sayfamı ve penceremi nasıl yedeklerim?

C:\FXPlus\Ekranlar klasörü altında Ekranlar içinde sayfaların bulunmaktadır. Ekran yedeklerinden veya başka bir PC'ye kopyalarken Ekranlar klasörünü olduğu gibi kopyalayıp alabilirsin. Yeni kurulum sonrası veya başka bilgisayara taşırken Ekranlar klasörünü C:\FXPlus altına kopyalaman yeterli olacaktır.

Telefon Desteği

Müşteri destek ekibimiz sana en kısa sürede telefonda destek olmak için hazır.

Şimdi Ara
Canlı Destek

Sorularını yazarak aktarabilirsin. Destek ekibimiz sana canlı olarak destek olacaktır.

Hemen Bağlan
Bize Yaz

Önerilerini, şikayetlerini bize yaz. En kısa sürede sana dönüş yapacağız.

Şimdi Yaz
Uzaktan Bağlan

Masaüstü çözümlerimiz için destek uzmanlarımız uzaktan bağlanıp destek olabilir.

Şimdi Bağlan