ForInvest - Biz Kimiz?

Yatırım Teknolojilerinin Geleceğine Yön Veren Şirketle Tanışın

Mükemmeliyetçiliğe dayanan bir mirası yenilikçi bir ruhla buluşturuyoruz.

30+

Yıllık Deneyim

20+

Marka Ortağı

184+

Yenilikçiden Oluşan Ekip

70+

Mobil ve Web Projesi

ForInvest'e hoş geldiniz! Yatırım dünyasının özgün ihtiyaçlarını karşılayan son teknoloji yatırım çözümleri sunmak için buradayız. 30 yılı aşkın bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin operasyon kalitesini ve verimini artırırken, son kullanıcılara da benzersiz yatırım deneyimleri sunuyoruz. Köklü itibarımız, uzman ekibimiz ve üstün teknoloji altyapımızdan yararlanarak, ezberleri bozuyor, sektörün geleceğini şekillendiriyoruz.

DNA'mızda Ne Var?

Yenilikçilik

Yatırımda devrim yaratmak için sürekli olarak yeni teknoloji ve yöntemler arıyor, müşterilerimizin daima bir adım önde kalmalarını sağlıyoruz.

Çeviklik

Sürekli değişen pazar ve müşteri taleplerinden doğan fırsatları anında yakalamak için uyuma ve esnekliğe önem veriyoruz.

İş Birliği

Müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve sektör paydaşlarımızla yakın çalışarak ortak büyümeye dayalı güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Evrensellik

En etkili yatırım ürünlerini, birikimleri veya deneyimleri ne olursa olsun tüm toplum için erişilebilir kılmayı hedefliyoruz.

Sürekli Gelişim

30 yıllık yolculuğumuz boyunca yatırım teknolojileri alanını şekillendiren pek çok öncü başarıya imza attık.

Türkiye'nin İlk Web Tabanlı Veri Akışı Uygulaması

2005

İlk iPad Finans Uygulaması

2009

Türkiye'nin İlk Bulut Algoritmik İşlem Uygulaması

2014

İşbank Mobil Uygulamasına Foreks Kütüphanesi Uygulaması

2018
1990

İlk Veri Yayını

2008

Türkiye'nin Alım Satım Özelliğine Sahip İlk Mobil Platformu

2011

Bulut Yapısına Tam Geçiş

2017

Türk Bankalarının İlk Finansal Sohbet Robotu

2023

Markamız ForInvest Oldu

Geçmişimizden güç alarak, teknolojinin sınırlarını zorlamaya, benzersiz çözümler sunmaya ve hem müşterilerimize hem son kullanıcılara benzersiz bir değer sağlamayı sürdürmeye kararlıyız.

Vizyonları Gerçekleştirmek

Yaratıcı tasarımı sonuç odaklı uygulama yöntemiyle harmanlayan yaklaşımımız bizi farklı kılıyor.

Analiz

İhtiyaçlarınızı, piyasa dinamiklerini ve kullanıcılarınızın beklentilerini detaylı şekilde analiz ediyoruz. Bu sayede, kişisel yatırım çözümlerini besleyecek değerli bilgiler elde ediyoruz.

Planlama ve Tasarım

Taslaklar ve prototipler üreterek kullanıcı deneyimini görselleştiriyoruz. İşlevsel bir yapının altyapısını kuran web hizmetleri geliştiriyoruz.

Geliştirme

Çözümlerimizde en yüksek standartların karşılandığından emin olmak için performans ve güvenlik testleri gerçekleştiriyoruz. Geliştirme aşamaları, çözümü hayata geçirmemize sağlarken, entegrasyon ile tüm bileşenler sorunsuz bir şekilde birbirine bağlanıyor.

Piyasaya Sürme

Süreç boyunca sürekli destek sağlıyoruz. Ekibimiz etkili bir uygulama süreci sağlayarak sorunları en aza indirirken, yaratılan değeri zirveye taşıyor.

Agile

Çevik Yaklaşım & Sürekli Destek

Çevik geliştirme ilkeleri sayesinde çözümlerimizi sürekli gözden geçiriyor, güncel ve uyumlu kalmalarını sağlıyoruz. Özel destek ekibimiz ise, çözümlerimiz büyürken veya evrilirken, sürekli destek sağlıyor.

***
***
İşlem yapılıyor, lütfen bekleyiniz...